rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2017-05-03 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.00
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Kapitalny atak Monaco z Falcao, Mbappe czy świetnym Bernardo Silvą to formacja, z którą musi się liczyć nawet tak znakomina defensywa jak Juventusu, ale mając w pamięci to jak piłkarze Starej Damy zagrali na Camp Nou nie można zapominać, że mają oni także świetnych zawodników z przodu jak Dybala, Higuain czy nierówny, ale potrafiący zagrać w takich spotkaniach dobrze, Cuadrado. Sądzę więc, że Juventus zagra zdecydowanie bardziej ofensywnie niż w rewanżu z Barceloną, strzeli gola na wyjeździe, ale i Monaco pokaże się z dobrej strony u siebie. Zespół Księstwa pokazał wielokrotnie, że w głównej mierze stawiają na ofensywę, co owocowało stratami bramek, np w dwumeczu z Borrusia Dortmund (stracili, trzy bramki). W sześciu ostatnich meczach drużyny AS Monaco padało powyżej 2,5 gola, a w dwudziestu ostatnich meczach na własnym stadionie, drużyna ta przegrała ledwie dwa mecze. Juventus natomiast z dwudziestu ostatnich spotkań przegrał zaledwie jedno - rewanżowy mecz z Napoli (3:2), co i tak pozwoliło pewnie awansować Starej damie do finału pucharu Włoch (pierwszy mecz wygrali 3:1).

Autor analizy:tacher2
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl