rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10580 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-19 19:00
Typ:
1
Kurs:
1.77
Bukmacher:
77 EURO
0
0
oceń analizę

rozpoczynają się rozgrywki w chorwackiej 1 HNL, w pierwszej kolejce zmierzą się ze sobą między innymi zespoły NK Osijek i Slaven Belupo, w zakończonym poprzednim sezonie dużo lepiej zaprezentowali się gracze gospodarzy, którzy po zaciętej walce zdobyli miejsce na podium, zajęli 3 miejsce ustępując tylko zespołom Dinamo Zagrzeb i Rijeki, w ostatniej kolejce podium zapewnili sobie po zwycięstwie nad Zapresicem przy równoczesnej porażce Hajduka Split z mistrzami z Zagrzebia, cała seria meczy towarzyskich w przypadku obu zespołów to przede wszystkim sprawdzanie nowych ustawień i testowanie nowych zawodników, w czyim wykonaniu będzie to skuteczniejsze okaże się w pierwszych meczach ligowych, Osiejek eliminacje do Ligi Europy rozpocznie w kolejnej rundzie także przetarcie ligowe będzie bardzo potrzebne, wydaje się że tak jak i w poprzednim sezonie to gospodarze będą odgrywali ważniejsze role w lidze, mój typ ot 1 wygrana zespołu NK Osijek,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl