rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 17:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.58
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatnia moja analiza na niedzielne spotkania piłkarskie. Tym razem zawitamy do Chorwacji ( wczorajsza analiza była kiepska w moim wykonani z tej ligi gdzie zabrakło mi jednego gola ) a o godzinie 17:30 NK Rijeka podejmie na własnym boisku, Istrę 1961. NK ma ostatnio problemy z wygrywanie meczów, chociaż ostatnie dwie wygrane z rzędu pokazały nam, że piłkarze wracają do formy, ale jak by nie patrzeć, porażka z liderem aż 5-0 Dinamem Zagrzeb przed własną publiczności, pokazuje nam, że tym zawodnikom, będzie trudno dogonić lidera. Dziś powinni wygrać, może nie będzie to łatwe spotkanie, ale powinni wygrać. Bardzo liczę na gola drużyny przyjezdnej, mają strzelonych aż 20 goli a są na ostatniej pozycji, a można dodać, że trzy ekipy zaraz nad nimi, mają tych goli mniej jak 20. Więc właśnie to skłania mnie do tego aby zagrać over 2,5 gola. Jakiejś sensacji ( czyli wygrana lub remis gości ) nie przewiduję, więc przy golu gości, ocet musi wejść.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl