rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-13 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.75
Bukmacher:
75 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanżowy mecz III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów przed nami. Starcie Olympiakosu Pireus z tureckim Basaksehirem zapowiada się naprawdę dobrze. Wg kursów bukmacherów faworytem meczu są Grecy. Przyznam szczerze, że nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Widziałem ich mecz w poprzedniej rundzie z czeską drużyną - Viktorią Pilzno, no i tam Grecy nie pozostawili rywalowi złudzeń kto zasłużył na awans do kolejnej rundy. Wiadomo, po korzystnym wyniku na wyjeździe (zwycięstwo 1:0) Olympiakos wcale nie musi dzisiaj wygrać, aby awansować, jednak uważam, że gospodarze tego meczu nie będą chcieli grać na 0:0, gdyż jeden gol dla rywali spowoduje konieczność rozegrania dogrywki. Basaksehir z kolei myślałem, że w tym pierwszym meczu postawi trudne warunki gościom z Grecji. Niestety dla nich, przegrana w pierwszym meczu stawia ich pod ścianą, będą musieli się w Grecji odsłonić, co mam nadzieję wykorzysta Olympiakos.

Autor analizy:labombonera
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl