rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10602 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-17 20:00
Typ:
2
Kurs:
3.48
Bukmacher:
248 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiejsze spotkanie Piast Gliwice - BATE będzie jednym z dzisiejszych spotkań jakie zostaną rozegrane w ramach rewanży w eliminacjach do LM. Pierwszy mecz zakończony wynikiem 1:1 powoduje że sprawa awansu jest otwarta ale i oznacza że goście muszą zaatakować a to robić potrafią. Piast przed najważniejszym meczem sezonu znajduje się w dalszym ciągu na etapie przygotowań i nie można powiedzieć że są w najwyższej formie. W pierwszym spotkaniu z BATE Mistrz Polski bardzo dobrze zaprezentowali się w 1 połowie ale wraz z upływem czasu przewagę zyskali gospodarze a do dzisiejszego spotkania podejda dodatkowo wzmocnieni w linii obrony. Piast w tygodniu rozgrywal mecz o Superpuchar Polski w którym zostali wypunktowani przez Lechię Gdańsk i na własnym stadionie stracili 3 bramki. BATE zdaje sobie sprawę że zawalilo pierwsze spotkanie ale dziś szansa na rewanż. Szansa na awans nadal duża bowiem znajdują się w pełni ligowego sezonu i co ważniejsze wygrywają. Bez porażki pozostaje już od 7 meczy z których 5 wygrali a na wyjazdach prezentuja się nie gorzej notując 5 meczy bez porażki z których 4 wygrali. Dla obu grających dziś ekip mecz ten moze mieć kluczowe znaczenie dla reszty sezonu. W lepszej dyspozycji wydają się być goście i to oni są dla mnie faworytem.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl