rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10580 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-17 20:00
Typ:
1
Kurs:
2.06
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

rewanżowa runda 1/8 eliminacji tegorocznej Ligi Mistrzów to dzisiaj między innymi spotkanie pomiędzy zespołami mistrza Polski Piasta Gliwice i mistrza Białorusi BATE Borysów, pierwszy mecz przyniósł dużą niespodziankę jaką było wywiezienie remisu 1:1 z boiska w Borysowie, a przy większej dozie szczęścia Piast mógł tam wygrać, ich gra była dużo lepsza niż gospodarzy, zabrakło jednak skuteczności, pomiędzy pucharowymi potyczkami zespół Piasta przegrał 1:3 mecz o Superpuchar Polski z Lechią Gdańsk, grając jednak w dużo słabszym zestawieniu, natomiast BATE wygrało ligowe spotkanie z Zhodino 4:1, patrząc realistycznie to większe szanse na awans mają gracze gości, którzy mają dużo większe doświadczenie pucharowe, jednak po pierwszym spotkaniu można mieć spore nadzieje że to Piast wygra i zdobędzie awans, jeżeli zagrają z taką determinacją jak w pierwszym spotkaniu to będziemy się emocjonować dalej rozgrywkami Ligi Mistrzów wykonaniu mistrzów Polski, mój typ to 1 wygrana Piasta,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl