rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10580 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-17 20:00
Typ:
2
Kurs:
3.39
Bukmacher:
239 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanzowe spotkanie pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów przed nami.Jak dla mnie kurs na Bate jest oczywiscie przesadzony,może nie pokazali zbyt dobrej piłki w pierwszym spotkaniu u siebie,ale były fragmenty,że jak przycisneli te 20 minut po przerwie to Piast nie wiedział co się dzieje i strzelili w ten czas wyrównującą bramkę.Oczywiscie nie trzeba opowiadać o doświadczeniu obu zespołów w Europejskich pucharach,bo to jest przepaść.Pierwszy mecz im nie wyszedł,być może zlekceważyli Mistrza Polski,takie można odniesc wrażenie po wywiadzie przeprowadzonym z trenerem Borysowa.Ja nie mówię,że to jakiś pewniak ten typ na Bate dziś,bo mecz według mnie będzie 50/50 Piast gra ciekawą piłkę,tym bardziej u siebie w poprzedinim sezonie ich stadion to twierdza,ale wiadomo Bate to nie Miedz Legnica czy Arka Gdynia i wiadomo,że mają wieksze szanse wygrac.Ten kurs na Bate to według mnie value i warto zaryzykować po takim wysokim kursie na pewno.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl