rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 15:00
Typ:
X
Kurs:
3.33
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Polska ekstraklasa a więc nikt nic nie wie i nie może być niczego pewnym.Spotkanie Pogoni z Piastem nie ma faworyta bo obie drużyny prezentują podobny poziom jak na naszą ligę dość wysoki.W znacznie gorszej sytuacji jest drużyna gości czyli Piasta.Zespół Fornalika w ostatnich meczach nie notuje dobrej passy no bo jak inaczej nazwać dwie porażki po 3-0.Dzisiaj o punkty będzie ciężko ale średnio wierzę żeby Piast przegrał trzecie spotkanie z rzędu.Pogoń zajmuje 3 miejsce w tabeli i jeżeli poprawi gra na własnym boisku to może się liczyć nawet w walce o koronę mistrza.Jak do tej pory są bezkonkurencyjni w meczach wyjazdowych natomiast u siebie już ta maszyna nie funkcjonuje tak jak powinno dlatego dzisiaj liczę że nie odpalą i aktualny mistrz Polski będzie w stanie zdobyć tutaj punkt.Z drugiej strony nawet jeżeli dzisiaj Piast wygra też nie będzie niespodzianki jednak ja decyduje się na podział punktów.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl