rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-02 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.57
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Na początku nowego tygodnia zostaną doończone weekendowe serie gier w kilku zachodnich klubach. Ja postanowiłem wybrać zakład z Wysp Brytyjskich a konkretnie angielskiej Championship. Tam o godzinie 20:45 na własnym terenie Preston North End zagra z drużyną West Bromwich Albion. Drużyny te od początku sezonu prezentują wysoki poziom co przekłada sie na miejsca w czubie tabeli. Gospodarze na te chwilę zajmują 6 lokatę mając na koncie 31 oczek. Na pewno trudno będzie o bezpośredni awans, ale przede wszystkim trzeba utrzymać miejsca barażowe by powalczyc o Premier League na zakończenie sezonu. U siebie Preston osiąga ostatnio bardzo dobre wyniki wiec moim zdaniem w tej konfrontacji nie stoi na straconej pozycji. Ich rywal West Bromwich zajmuje przed tym meczem 2 miejsce, mając na koncie 39 punktów. Jeśli dzisiaj drużyna wygra to z powrotem wskoczy na pozycje lidera. Ja przewiduje tutaj bardzo zacięty pojedynek i myśle, że wynik tego meczu będzie oscylował w granicach remisu. Po tak dobrym kursie warto dzisiaj więc pokusić sie o typ na podział punktów.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl