rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-10 18:55
Typ:
2
Kurs:
1.97
Bukmacher:
194 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu odbęda sie ostatnie spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Interesująco zapowiada sie nam we wtorek starcie o godzinie 18:55 w którym Salzburg zagra na własnym terenie z Liverpoolem. The Reds są obrońcą tytułu, ale jak do tej pory podopieczni trenera Jurgena Kloppa nie zapewnili sobie awansu do fazy pucharowej. W ostatnim meczu drużyna zaledwie zremisowała z Napoli 1-1 co powoduje, że nie może sobie pozwolić w Austrii na przegraną, bowiem będzie ona kosztowała odpadnięcie z tych rozgrywek. Liverpool jak do tej pory gra fantastycznie w Premier League bowiem nie przegrał jeszcze meczu a na dodatek tylko raz podzielił sie punktami. Ekipa zmierza pewnie po tytuł mistrzowski, ale też nie będzie odpuszczac europejskich pucharów. Trener Klopp ostatnio oszczędzał troche swoich najlepszych zawodników by byli gotowi na to starcie z Salzburgiem. Gospodarze w tej trudnej grupie ugrali już 7 punktów i maja zagwarantowany co najmniej awans do Ligi Europy na wiosnę. Na pewno jednak drużyna zamierza tutaj powalczyc o dobry wynik i sądze, że zagra na dobrym poziomie. Ja jednak wierzę w drużyne The Reds i myśle, że ugra ona tutaj wazne 3 punkty i awansuje z tej grupy. Po tym kursie warto w ciemno typować wygraną podopiecznych Jurgena Kloppa.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl