rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-19 18:55
Typ:
X
Kurs:
3.09
Bukmacher:
209 EURO
0
0
oceń analizę

pierwsze spotkanie w grupie E między Rennes a Celticem zapowiada się na bardzo wyrównaną potyczkę.Wydaje się że ta grupa jest bardzo wyrównana bo znajdują się w niej jeszcze Cluj oraz Lazio.Spodziewam się że każdy mecz w tej grupie będzie wyrównany a o awansie mogą decydować ostatnie mecze.Trudno w tej parze wskazać faworyta ale wydaje się że to gospodarze będą mieli większe szanse.Ja mimo wszystko przy tak wyrównanym meczu wskazuje remis.Podział punktów będzie na pewno korzystny dla gości choć jeżeli nawet wygrają to też nie należy rozpatrywać tego w kategorii niespodzianki.Celtic bardzo pechowo przegrał w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z Rumuńskim Cluj.Los sprawił że obie te drużyny ponownie zagrają ze sobą ponieważ są razem w tej grupie.Rennes z kolei gra bardzo dobry sezon w lidze gdzie zajmują wysokie miejsce.Jednak ostatnie dwa mecze im nie wyszły i pewnie z lekkim niepokojem podchodzą do tego meczu.Obie drużyny mają takie same szanse dzisiaj dlatego zdecyduje się dzisiaj postawić na remis.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl