rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 15:00
Typ:
2
Kurs:
2.68
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W kolejnym ligowym starciu Cagliari zmierzy się z Sassuolo. Będzie to kolejna próba dla rewelacji obecnego sezonu, jaką niewątpliwie są goście dzisiejszego spotkania. Do tej pory, niemal ze wszystkich takich prób wychodzili obronną ręką. Warto wspomnieć, że Cagliari jest jedną z zaledwie trzech drużyn w Serie A, które nie zaznały jeszcze porażki na wyjeździe. Wyjazdowy bilans 3-3-0 robi spore wrażenie, zwłaszcza gdy zauważymy, że wyjazdowe wygrane udało się zanotować w pojedynkach z takimi zespołami jak Parma, Atalanta czy Napoli. Co więcej - Cagliari jest na prawdę w dobrej formie, zwłaszcza strzeleckiej. Wygrali 4 z 5 ostatnich pojedynków, a po 14 rozegranych meczach zajmują 5 miejsce w tabeli z bilansem 8-4-2 i 29:17. Sassuolo zaś.. no, to typowy ligowy średniak, który jednak czasem potrafi zaskoczyć. Jednak w tym sezonie nie zanotowali jakiś wielkich wyników i aktualnie z 14 punktami plasują się na piętnastej pozycji. Po starcie sezonu Sassuolo było groźne u siebie i przez dłuższą chwilę wygrywało mecz za meczem. Jednak z ostatnich pięciu rozegranych domowych meczów - aż 4 kończyli z zerowym dorobkiem punktowym, przegrywając kolejno 1:4 z Atalantą, 3:4 z Interem, 1:2 z Fiorentiną i ostatnio 1:2 Lazio. Wniosek jest taki, że poza meczem z Atalantą - w każdym jednym goście musieli wręcz wyszarpać komplet oczek i zapewne dziś również łatwo nie będzie. Cagliari czeka bardzo trudne spotkanie, jednak wierzę, że tym razem wyjdą z tej potyczki zwycięsko. Mój typ na to spotkanie 0:2.

Autor analizy:MST1980
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl