rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10574 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-17 15:00
Typ:
2
Kurs:
3.49
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ukraina jest bezsprzecznie najlepsza druzyna w grupie,zapewnila juz sobie awans z pierwszego miejsca wiec dzisiejszy mecz,mogla by potraktowac treningowo ale moim zdaniem ponownie pokaze swa sile i pokona Serbie.W pierwszym spotkaniu tych zespolow,Ukraina wrecz rozgromila Serbow 5:0 a ogolnie we wszystkich pozostalych pojedynkach wygrywala,remisujac jedynie w Portugali.Tak na marginesie,ten zespol,jak nie zgubi tak wysokiej formy to oprocz Belgi bedzie powaznym kandydatem do tytulu mistrzowskiego.Serbia-teoretycznie ma jeszcze szanse na zajecie drugiego miejsca,ale...czy sadzicie by Portugalia przegra badz zremisuje z Luxemburgiem? Bo ja nie.Mecze odbywaja sie rownolegle i moim zdaniem Serbowie beda mieli chec do walki,do momentu gdy sie dowiedza,ze Portugalia wygrywa i te checi znikna.Taki prosty scenariusz ale wymowny.Pozatym jak juz wspomnialem Ukraina jest w tak wysokiej formie,ze i bez tego argumentu wygra,potwierdzi swa wartosc.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl