rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 15:00
Typ:
X
Kurs:
3.44
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zajmujące miejsca w środku tabeli Serię A, Torino i Fiorentina w niedzielę o 15 zagrają przeciwko sobie. Gospodarze z Turynu w tabeli są wyżej, konkretnie na 10 pozycji z 17 punktami po 14 spotkaniach. U siebie zdobytych 8 punktów w 7 meczach. Ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa z Genua i Brescoa i 3 porażki z Juve, Interem i Lazio. Fiołki zaczęły odbijac się z dołu tabeli obecnie na 13 pozycji z 16 punktami, ale ostatnue mecze znów nie poszly po myśli. W tygodniu awansowali do kolejnej rundy Coppa Italia, A 3 ostatnie spotkania w lidze przegrali z sredniakami w lidze. Ostatni bezpośredni mecz załączyć się remisem rozgrywany był w Fiorentinie, A w Turynie ostatni wygrali goście 2:0. W tym spotkaniu nie zagra Flakue który i tak, nie jest podstawowym zawodnikiem Torino, A niepewnie występu są Belotti i Lyanco. Dla Fiolkow pod znakiem zapytania stoją występy Riberego, Chiesy i Pezzelly. Moim zdaniem w tym spotkaniu padnie remis

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl