rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10612 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-02-14 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.12
Bukmacher:
212 EURO
0
0
oceń analizę

bardzo ciekawa konfrontacja ponieważ spotykają się dwie bardzo dobre drużyny które od lat rywalizują ze sobą na bardzo wysokim poziomie z którego nie schodzą.Faworytem tego meczu będzie chyba zespół gości chociaż tak naprawdę to każdy wynik w tym meczu jest możliwy.Atletico w tym sezonie nie gra tak jak w ostatnich latach i szanse na mistrzostwo raczej nie będą mieli ale Liga Mistrzów o którą walczą jest jak najbardziej w ich zasięgu.Atletico jak zwykle u siebie gra bardzo dobrze jednak w delegacjach popełniają błędy i tracą punkty.Przegrali ostatnie dwa mecze i średnio sobie wyobrażam żeby przegrali kolejne z rzędu.Valencia z mocnymi gra znacznie lepiej jak z tymi drużynami które na tym stadionie się tylko bronią dlatego można się dzisiaj spodziewać dobrego meczu.Jedynym minusem tego spotkania mogą być sytuacjie a raczej ich brak.Nie spodziewam się zbyt wielu goli i raczej proponuje w tym meczu remis

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl