rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 13:00
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

jedyne dzisiejsze spotkanie 20 kolejki angielskiej Championship to pojedynek zespołów które w sezonie 2017/2018 wspólnie opuściły Premier League, dzisiaj w roli gospodarzy będą gracze West Bromwich Albion a zmierza się z nimi piłkarze Swansea, w poprzednim sezonie bliżej powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej byli gracze WBA którzy odpadli w barażach, w tym sezonie również oni mają lepsza pozycje po 19 spotkaniach i walczą o bezpośredni awans, zajmują aktualnie 2 miejsce z dorobkiem 42 punktów tracąc do lidera Leeds 1 punkt ale dopiero po dzisiejszym spotkaniu będa mieli rozegrane tyle samo meczy co lider, natomiast Swansea po dobrym początku sezonu, gdzie wygrali 6 meczy z rzędu stracili rozmach i zajmują obecnie 10 miejsce z dorobkiem 30 punktów, na dzień dzisiejszy wydaje się jednak że nie przeciwstawią się graczom WBA którzy powinni zdobyć komplet punktów, mój typ to 1 wygrana zespołu WBA

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl