rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10650 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-02-14 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.06
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś zostanie rozpoczęta 26 kolejka angielskiej Premier League a meczem otwierającym jest konfrontacja pomiędzy Wolves i Leicester. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 9 miejsce z dorobkiem 35 punktów mając na koncie 8 zwycięstw,11 remisów i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 35-32. Podopieczni trenera Santo Espirito ostatnio są w małym kryzysie , mając tylko 1 zwycięstwo na 8 ostatnich meczy. Na swoim boisku jednak są groźni dla każdego gdzie na 10 ostatnich meczy tylko raz nie potrafili pokonać swojego rywala a tak w każdym z pozostałych strzelili przynajmniej 1 bramkę. Dziś w drużynie Wilków zabraknie jedynie kontuzjowanego Rúbena Vinagre a reszta kadry jest do dyspozycji trenera. Lisy w tabeli ligowej zajmują 3 miejsce z dorobkiem 49 punktów mając na koncie 15 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek a ich bilans bramowy to 54-26. Podopieczni trenera Rodgersa cały czas są w grze o wicemistrzostwo kraju bo do Liverpoolu już tracą 22 punkty. Przyjezdni ostatnio nie zachwycają bo na 7 ostatnich meczy przegrali aż 3 razy ale w każdym z 10 ostatnich spotkań strzelali przynajmniej 1 bramkę. W szeregach Leicester zabraknie Wes Morgana , Nampalysa Mendiego,Wilfrieda Ndidiego, Matty Jamesa, którzy są kontuzjowani. Patrząc na statystyki strzeleckie obu ekip najpewniejszym typem wydaje się że obie strzela bramkę, lecz Lisom nic to nie daje więc over jest też możliwy.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl