rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-01 17:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.89
Bukmacher:
89 EURO
0
0
oceń analizę

Zenit po meczu w środku tygodnia w lidze mistrzów, może być trochę osłabiony. Piłkarze na pewno będą czuć trudy potyczki tego spotkania i dziś powinni trochę mniej sił dać z siebie, ale myślę, że i tak nie powinni stracić gola. Zenit jak przystało na lidera w lidze rosyjskiej, nie traci tych goli za dużo, ma ich dotychczas straconych tylko 9 i to w 17 kolejkach. Jak widać trudno im strzelić gola, a tym bardziej jeszcze na ich terenie. Dziś o godzinie 17:00 przyjdzie im zmierzyć się z jedną z najlepszych ekip, ale może nie tych lat, w Rosji, a będzie to Spartak Moskwa. Drużyna która buduje ekipę i w przyszłości będą chciali powalczyć o mistrzostwo kraju miedzy innymi z Zenitem. Zenit jak pisałem prędzej, jest liderem i ma przewagę nad dzisiejszym rywalem aż 17 oczek, bo Spartak jest w środku tabeli i ma tylko 22 oczka. A ich przewaga nad grupą która już walczy o utrzymanie , to tylko 4 oczka. Dziś, myślę, że dla jednych jak i drugich będzie to ciężki pojedynek. Ja liczę na under 2,5 gola i brak gola gości.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl