rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!

Pula nagród w marcu 2020 to 1000 €

Serwis LigaTyperów.pl to 3 konkursy typerskie:

Liga Typerów (500 €) - jest to główny konkurs typerski, polegający na typowaniu singli z dostępnej oferty meczowej. Oprócz typów standardowych 1X2, w ofercie znajdują się również zakłady na ilość bramek (under/over), oraz handicapy.

Kupony (150 €) - konkurs ten jest bardzo podobny do Ligi Typerów, z jednym wyjątkiem. Otóż zaznaczone mecze do typowania, nie są przyjmowane jako single, a jako kupon. Na kuponie można mieć od 2 do 8 typów. Wszystkie typy z kuponu są mnożone przez siebie i przez postawioną stawkę. Każdy typer zaczyna miesiąc ze stanem konta 1000 pkt.

Analizy (350 €) - jest to najtrudniejszy konkurs w naszym serwisie, polegający na pisaniu analiz pod dany typ bukmacherski. Jakość analiz jest weryfikowana przez zespół administracji, a więc napisanie analizy musi być zazwyczaj czasochłonnym procesem.

Nagrodę otrzymasz bezpośrednio na konto bukmachera, który jest sponsorem konkursu.

Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl